Leden 2013

Fuck.

23. ledna 2013 v 22:04 | Sašenka. |  Everything.
Čaooo :)
• Omlouvám se za svou nepřítomnost tento týden. Ale je tu zase škola. Fuck. Tento týden makám jak dělník, pořád jen píšeme písemky, v pátek se uzavíraj známky. Fuck podruhé. :D Hnus. Fuck potřetí. Počtvrté. Popáté.

• Nebaví mě to, cleý život bych se válela. :D

• Co vy? Známky uzavřené?? Všade už skoro jsouuu, my zase zaostalí. :D


• Nic víc na srdci nemám. JE toho málo no. ALe musím se učit.

• Zdar <3
S.Nový článek.

19. ledna 2013 v 18:35 | Sašenka. |  Everything.
Holalalaaa.

• Prvně chci poděkovat Vám, za komentáře a návštěvu. :))

• Originální nadpis,co? :D

• Moj den byl dobrýýý, ale samozřejmě ještě není u konce. :P Ráno jsem doma trochu poklidila, početla si knížku, umyla si vlasy a hurá na obídek, na malou oslavičku babiččiných narozenin. Ještě včera v devět večír jsem jí něco sháněla, nakonec jsem ulovila bomboniéru akou má ona ráda :)). Bylo to fajn, jako vždycky. Jednou za čas se setkáme celá rodinka a hrajeme např. activity a je to hrozná sranda. :D Tentokrát jsme tuto zábavu vynechali, jelikož strýc tam nebyl, je nemocný. :X Oběd byl výborný, no jako jiný od babičky,že ano. :D

• Momentálně sedím tu. Čekám až mi napíše kamarád, půjdem asi na jednu,na jedno. Či tak něco :D :) Ještě se mi pěkně dělá pizza, takže na večeři se těším. :D Mňam,mňam..

• Co jste dělali dneska vy? :)


Bestfrenďačka <3
S.

Jak malá.

18. ledna 2013 v 22:11 | Sašenka. |  Everything.
Čaočaočaoooo.

• Alebo spíše dobrý večír. Dobrou noc? To snad ne, to je ještě brzy. :D Dnes se prostě pařit nejde, dala bych si spíš nějákou dámskou jízdu. Každopádně ne. Dnes si dám odpočinkový večer. Jen já.. A já. Nebo spíš. Já a blog? :) Rozhodně lepší . :))

• Tak povídejte,přehánějte. Jaký jste měli/y den? :)) Já teda parádní. Jak už jsem psala (viz článek pod), byli jsme na té vycházce, odpoledne jsem pekla muffiny, přesně jak jsem měla všechno naplánované. Já nevím. Nejspíš se povedli. Ochutnala jsem je tak letmo, ještě když to bylo horký a to tu chuť moc nepoznám. Vzala jsem je na hokej, ale tak klukům chutnaly, tak jsem spokojená. To je důležité. Obšťastnit někoho jiného ^_^ . HOKEJ byl dobrý,dobrý. Vyhráli jsme 5:3

• Hele, taky máte Poua? :D Tu aplikaci v mobilu? :D Je to takové hovno,jak tomu říkám já,o kteréého se musíte starat, aby vám nezdechl. :D Je to úplně zlaté a já jsem na tom závislá. :D:D Jak malá,fakt..

• Huhuhuhahaha, to bude asi vše ke sdělení.. Jo ještě.. Zítra tu nejspíš nebudu tolik, možná něco přidám k večeru,nevím nevím.. Babička má oslavu narozenin, tak se zase celá rodinka sejdeme. :))

• Jaké plány máte vy na zítřek?

↓ Ha, v CČ fotka pro mou milovnanou Westley. ^_^ :D :*


Chvilka poezie.

18. ledna 2013 v 13:36 | Sašenka. |  Everything.
Přeji pěkný den :)


• Dnešní program se mi líbil nejvíc. Sice to byla další vycházka a když jsem se ráno probudila a podívala se na teploměř, tak jsem málem padla na zem. :D -5°C a v tomto jako máme jít na nějáký výšlap zase jo? :D No, ale jak říkám, nakonec to bylo supr. :) Fajn jsem se oblékla, včera jak jsem si koupila tu novou šálu, tak jsem si jí vzala a bylo mi fakt teplo. Nehledě k tomu,že ve městě je hrozná zima kvůli větru, který je fakt šíleně studený. :X A v lese se zahřejeme chůzi a nefouká tam tolik moc, spíš vůbec. :) Takže parádní vycházka, aj v celku v klidu. Pak jsem šla ještě s kamarádkou do parku na jedno a pak domů na obídek. :D Chmm, teď sedím tady, projíždím nějáké blogy a těším se na odpoledne. :) Teď nejspíš půjdu péct muffiny, hrozně mě to baví, ač to pak sama ani nejím. :D Prostě mi to od sebe nechutná, ale udělám tím radost všem kolem mě a to je úplně úžasné. :) DNES JE KONEČNĚ HOKEJ! Oooooo Božee, jak já se těším. :))


''Já ztratil naději, pak proklel jsem nebe,
a smířil se s tím, že zůstanu sám.
Však stal se zázrak a já potkal Tebe,
teď už nic víc nechci, dál nehledám.

Už hvězdy nade mnou staly se bludem,
ze vzduchu zmizela vůně Tvá.
Já myslím jen na to až spolu zas budem,
chci líbat Tvé rty a vědět, že jsi má.''Tak tohle je úryvek ze třetí básně, kterou jsem dostala od mého ctitele. Tato báseň má čtyři sloky,dala jsem vám sem dvě, které se mi líbí. Je krásné,když vám někdo posílá básně. Ale co z toho, když vy o toho dotyčného nemáte zájem? Můj milostný vztah je zvláštní. Před necelým měsícem jsem se rozešla s mojím klukem, se kterým jsem byla 21 měsíců. Ano, je to dlouhá doba. A proto mě to šíleně štvalo, užíralo každou minutou, když jsem veděla, že jsem zahodila někoho, kdo se mnou strávil čtvrtinu mého života. Neztratila jsem ho. :) Jsme kamarádi. Nebo teda, víc než kamarádi, míň než vztah. Jak jen to říct. Někdy vám sem tento dlouhý příběh povím. :) No, jenže on nebyl a není jediný, kdo po mě touží. Tento dotyčný, co mi píše básně, není jediný. Je jich moc a tři mi píší básně, ale tento je jiný. Je mu 19, ví jak se věci už mají, chápeš všechny tyhle věci kolem vztahu a mě je přece jen pořád jen 16. Když ty jeho básně jsou tak hrozně nádherné. No řekněte sami. :) Mám těch básní od ctitelů doma hodně, ale na tyhle nemá žádná..


SHRNUTÍ.
• Co budete dnes dělat? :) Taky vám někdy někdo poslal, složil básničku?


S.

Kafíčko,zima,diskogolf.

17. ledna 2013 v 18:30 | Sašenka. |  Everything.
Holalalaaa:)

• Tak jaký byl dnešní den? :D Možná ani nechtějte vědět.:D Ne, to bych kecala. Až na tu OBROVSKOU zimu, tak by to bylo všechno ok. :) Takže ve škole jsme měli být na devět. S kamarádkou jsme jely už dřív, abychom si ve škole daly kafíčko z automatu. :D Naše škola. Je. Není to škola, abych to tak řekla. :D Je to nejlepší gymnázium ve Zlínském kraji, a je příšerně obrovské. Má 7 pavilonů. Každý má 2,3 patra a moc tříd. V některých třídách prostě ani nikdo není za ten týden. :D Rozhodla jsem Vám sem dát fotku, je v CČ, ať se kouknete, jak je obrovská. Napsala jsem tam i čísla pavilonů, jelikož prostě třeba v pátek máme fyziku, která je v 7.pavilonu pak dějepis, ten máme ve třetím pavilonu a pak zase chemii a tu též v 7.paviloně.:D:D Z venku vůbec nevypadá jako škola. I když to tam teda je napsané. :D:D Viz CČ, to je sice blbá fotka ale aspoň něco, jak to vypadá, když ke škole zespodu od těch baráčků přicházíte. :D No ale o tomhle jsem jako vůbec nechtěla mluvit. :D Psát. :D Chtěla jsem vám říct, co jsme dnes dělali v náhradním programu méísto lyžáku. No, tkaže na devět ve škole, pak jsme měli hodinku bruslení na kolečkových v tělocvčině, takový spíš základ, takže to pro mě bylo takové potupní, jelikož bruslím docela dobře. Ale řeknu vám, těším se na jaro jak zase budeme chodit na stezku, po večerech. V létě. Och :D. Nooo, pak jsme měli hodinu 'nordic walking' pro které,co neví co to je.. Já to taky nevěděla :D To je chůze či běhání s hůlkami. :D No a to jsme měli venku na lesním hřišti, jenže byla dnes PŘÍŠERNÁ zima. ALe fakt hrozná, sice byly jen dva stupně ale foukal hrozně studený vítr, nic příjemného. No a pak jsme měli další hodinu venku a to byl DISKOGOLF. :D Taky jsem to slyšela a vyzkoušela si to poprvé v životě. Prostě to jsou takové disky, vypadá to jak létající talíře a hážeš tím na takový speciální koš,spíš košík a pravidla to má jako golf. Někde je odhodiště, tam všichni začínají. Až všichni odhážou, každý si jde k tomu svému disku a háže se znova od toho, kdo dohodil nejdál od koše. Je to zábava, tohle mě bavilo hodně. :)

• No,abych se dostala jinam. :D Odpoledne jsme si s mámou udělaly dámskou jízdu, šly jsme na nákupy a k babičce jsme zajely. :) Mám nový šál, sluchátka a ještě peněženku. :) Tu jsem potřebovala jak sůl :D.

• Jak jste se měli vy? :) Jaký byl den ve škole?


↑↑↑ S. + Ríša. :D


Vnitřní klid.

16. ledna 2013 v 14:13 | Sašenka. |  Everything.
Zdravím!

• Jaký jste měli,nebo spíš měly den? :) Já byla doma kolem jedné. Končili jsme ve škole, 've škole' už o půl dvanácté, ale já šla ještě s kamarádkou na oběd :). Co se týče dnešního dne, dnešního programu.. Jóga a country tance. :D Trochu víc srandy jsme si užili než třeba včera. :D Bylo to skvělé, tančili jsme různé tance, nějáké ty country a byla to fakt sranda. :D Pak jsme se přesunuli do jiné tělocvčiny na jógu. Joga je úžasná věc, vbuzuje ve vás takový vnitřní klid a i když teda žádné lehárko to není, uklidňuje vás to. Teta mě někdy učí, když jsem u nich, nějáké cviky, které jsem ze začátku měla problém udělat, ale teď už mi celkem jdou. Všichni si myslí, nebo teda spíš většina si myslí, že jóga je takový relax,odpočívání. To vás teda vyvedu z míry, je to makačka jak prase, ale já věděla do čeho jdu. Dostali jsme každý svou karimatku, přišla instruktorka a asi hodinu a půl jsme dělali různé cviky a tak. Je to makačka, opravdu. Ale mě to baví, zvlášť třeba vrána (cvik,při kterém si dřepnete, kolena opřete a zapřete se do pažních svalů a snažíte se nohy odlepit od země), tento mě baví nejvíc a už se tak i udržím déle, třeba 5 vteřin. No jen to zkuste, ale pozor, ať si neodřete frňák. :D

• Mám v hlavě novou myšlenku. Až budu mít trochu víc času, napsala bych vám se přběh z mého života. Převážně vím, jak to bude vypadat ale potřebuji ještě nápady, jak to zformulovat a takové ty detaily. Četli byste to? Mám o tom přemýšlet? :)

• Panebože, včera jste mě úplně dostali. Taková krásná návtěvnost! :) Pro některé z vás to možná je málo, ale já si toho nesmírně vážím a DĚKUJI! :)


• Co máte dnes v plánu? Já jedu za kamarádem dnes a jinak nejspíš nic víc. Zítra máme mimochodem velice zajímavý program. Máme si vzít kolečkové brusle. :D Wtf,vůbec nechápu na co!! :D

• Mějte se,smějte se. Večer se ozvu. Snad.

S.

Úplně zřízená.

15. ledna 2013 v 17:30 | Sašenka. |  Everything.
Dobré odpoledne či večer. :)

• Bože, zachraňte mě. To byla hrůza ! :D Ne, hrůza ne. Ačkoli teď se hrozně cítím. Měli jsme tedy dnes ten výšlap, ušli jsme cca 8 km. Pvní jsme vylezli na ten největší kopec v okolí, a pak jsme ho zase ladně sešli. Nechápu :D Taková námaha. V lese samozřejmě metr sněhu, jelikož to nikdo neodhrabává v lese, že jo. :D Natož tak to třeba posypat, to vůbec. :D Oblékla jsem se až moc, protože jsem se bála, že mi bude zima. Prdlajs, horko jak někde. :D No, víte kde. Ale nemůžu vyloženě říct, že se mi to nelíbilo. Mám ráda procházky zimní krajinou, ale ne takové ,že jsme pádili rychlostí geparda. :D Jak jsme zase vcházeli do města, všechno mě šíleně bolelo. Zajímavé, v tom lese mě ještě nic nebolelo. Asi to bude tím, že v lese je měkký podklad, tj. sníh a ty kozačky co jsem měla mě pak tlačily do paty kvůli tvrdému povrchu, tj. beton. :D Chápeš,ne? :D No a samozřejmě do toho příchází bolesti ze včerejšího sáňkování, takže jsem úplně zřízená. To jsem si zase jednou dala do těla. :D

• Odpoledne jsem nic nedělala zvláštního, něják jsem se snažil zrelaxovat se, ale ani to mi nevyšlo. Musela jsem uklízet. Jediné štěstí, že máme tento volný týden a nemusím se na zítra nic učit.

• Zítra máme taky zajímavý program. Budeme ve škole, opět tělocvičny všechny a máme objednanou Jógu a nějáký country dance či co. Nechápu to moc, ale na tu jógu se úplně těším, jelikož mě to baví. Teta chodí právě cvičit a naučila mě pár 'čísel', které praktikuji pak doma. :D

• Lidi, mám absťák. Už týden a půl u nás doma nebyl hokej a já prostě potřebuji vidět ty své miláčky. Momentálně se držíme na druhém místě, ačkoli ne v moc dobrých číslech. Tzn., za námi je hned Třinec ale má o zápas méně a za ním je Slavie a ta má dva zápasy k dobru. No nevím,nevím. :P Ale stejně, cítím, že letos budeme mistry tak jako v sezóně 2003/2004 :)))) Někdy vám sem hodím nějáké fotky mě s našima hokejistama <3 ŠEVCI <3

• SHRNUTÍ.
Jaký jste měli den vy? Jaké je u vás počasí? Musíte se na zítřejší den něco učit? Líbí se vám hokej? Popř. jste fanoušek/fanynka stejně jako já? :)))))


S.


Až do večerních hodin.

14. ledna 2013 v 22:12 | Sašenka. |  Everything.
Hojaa :))

• Tak jsem zase zpět. :) Tyy jooo, tak úžasně jsem se dlouho neměla. To bylo úplně úžasné, cítila jsem se jak kdyby mi bylo znova 10 let -_- Trochu víc jsme si s holkama zařádily. Pro ty, co nečetli můj minulý článek, byla jsem dnes s kamarádkami bobovat a sáňkovat, popadly jsme boby a vylezly na ten největší kopec a jezdily. Jezdily. Až do večerních hodin. Horko mi bylo jak prase, jen prdel mě studěla. :D Bylo to úžasné, jak znovuzrozená. :D
Co vám budu povídat, koukněte sami na naši první jízdu s mojí kámoškou Nikčou. :D :)• Děkuji za Vaše komentáře u minulého článku, hned jdu na ně odpovědět. :))

• Zééétra bude zajímavý den. Máme sraz 8:45 u jednoho hradu nedaleka centra Zlína, a odtamtud jdeme přes kopec až kamsi někam, k lesnímu hřbitovu, no potěš koště. :D To zase bude výšlap!! :D

• Pěkné úterý, ahojte. :))
S.

Metry sněhu.

14. ledna 2013 v 13:54 | Sašenka. |  Everything.
Zdravím pánové a dámy. :D
(spíše ty dámy)
Hola,holaaaa. Jsem ze školy domaa. Jelikož jeli děcka na lyžák, tak máme my,kterí nejeli, náhradní program. No,dnes jsme byli celý den ve škole, měli jsme jen 4 hodiny, a celý den jsme hráli hry v tělocvičně, mohli jsme prakticky dělat co chceme. Některí hráli florbal,volejbal,fotbal,basket,pink ponk či posílování nebo lezení na horolezcké zdi. (Ano, máme tolik tělocvičen a aj máme horolezeckou stěnu :DD). No já hrála s klukama a pár holkama florbal a pak ještě basket, no vám teda řeknu, že jsem si dala do těla. :D

Dnes mám skvělý program na odpoledne. Celý den sněží, přes noc napadlo zase pár cenťáků nového sněhu, a tak jdeme s holkama sáňkovat na kopec. Těším se jak malá, miluju sníh, navíc tam pořád sněží a to bude úplně úžasné. :D Jak malá,fakt.. :D

Večer se ozvu, zatial! :))
S úsměvem vaša adminka... :D ↑↑

S.

Děkuji.

13. ledna 2013 v 22:19 | Sašenka. |  Everything.
Děkuji za návštěvnost, dnes jsem dala blog trochu víc do pohybu, navštívila jsem pár blogů. :) Děkuji za komentáře, doufám, že se tu ještě někdy podíváte. :))

Můj zbytek dne byl takový. Dívala jsem se na hokej [Ševci♥], pak jsme jely s mámou k babičce a pak nakupovat, jídlo a tak. Koukly jsme se aj do obchodů a tak, ale nikde nic moc teda. -_- takže jediné co jsem si přinesla domů byl náramek z Takka ^_^

Taky jsem změnila vzhled blogu,jednoduchý ale na nějákou dobu by měl stačit.:) Hm,co říkáte??


Dobrou noc a příjemný pondělek. :) (btw. mohl by bejt už pátek :D) ale vlastně nemusel, my se celý týden neučíme, jelikož děcka jeli na lyžák a my máme náhradní program. hehehe, zítra třeba budeme mít celý den tělocvik, budeme v tělocvičně a můžeme hrát co budeme chtít. Už sa těším!!! :D ... Jo,normálně první den, co se těším na pondělí.:D vrrr.


S.

Brrrr.

13. ledna 2013 v 12:57 | Sašenka. |  Everything.
Zdaar jak sviňaa.

Tak dnes budu asi více času, takže budu procházet blogy konečně, přečtu si vaše pěkné články a tak. :) Tento víkend je celkově takový 'válecí'. Včera jsem celý den ležela s notebokem v posteli a už jsem nevěděla jak si lehnout, aby mě nebolelo za krkem. :D A pak jsem v noci byla taková unavená i přesto, že jsem se celý den válela. :D

Brrrr. No, počasí. Dnes je u nás krásně, sívít slunce ale pořád jsou teploty v mínusu. Sněhu je u nás hodně, bohužel je ale zmrzlý. -_- Mohlo by znova sněžit, slyšela jsem, že by mělo už po celý leden jen sněžit. :D Včéra večer jsem šla akorát na chvíli ven a bylo -7°C :/ Trošku větší zimka. :D Ale tak to má bejt, musí mrznout dlouho, aby zamrzl rybník a já mohla jít konečně bruslit. Na zimák chodí hrozně moc lidí :X

Taky jsem Vám chtěla ukázat video mého papouška, které jsem natočila dva dny zpět. :D Je hrozně srandovní a tento zvuk ho naučil taťka. :D Jen se podívejte sami. Jen se omlouvám za kvalitu, už byla tma a umělé světlo ve videu není dobré. :
D

Taky bych mohla změnit vzhled blogu, že? No nic mě nenapadá. Vůbec nevím. :D Něco spáchám. Tento mi příjde poněkud smutný, i když teda měl být letní, je ještě z prázdnin. :D Já už něco vymyslím. :D


Mějte se pěkně. :)
S.

Back in time.?

5. ledna 2013 v 13:43 | Sašenka. |  Everything.
Ahoj!
Tak jsem zase tu? No nevím. Každopádně ozvat jsem už musela, ač si teda myslím, že tento článek nebude číst moc lidí. :D Moc ráda bych se chtěla vrátit, ale bohužel, času nemám moc a to hlavně kvůli škole. Viz nižší odstavec.

Tak jak se máte? Já se mám teda překvapivě dobře, i když ta škola nic moc. :D Slíbila jsem vám, že vám budu psát jako to je na gymnáziu. No řeknu vám, i když jsem od toho čekala víc, jakože to bude těžší a tak, tak to stejně moc nezvládám. Nebo teda jako jo, ale vychází mi jedna čtverka z chemie.. A toho jsem se bála nejvíc. Jinak mám jedničky,dvojky. Myslím, že ani žádná trojka mi nevychází. Ale ta čtverka mě vyvádí absolutně z míry. :D No nic, budu se musez víc snažit v druhém pololetí. :/ Takže tohle je důvod toho, proč tu nejsem. Ani jsem se s váma pořádně nerozloučila :O Poslední moje zpráva byla poslední prázdninový den, což mě úplně vyvedlo z míry. -_-

Moc se toho za ty 4 měsíce nestalo. Škola,škola a škola. Když mám trochu času, snažím se být s mými kamarády a hlavně, HOKEJ. To je to, proč mám tak blbé známky. :D Pořád chodím fandit, jse mvěrný fanoušek ale to vy, co sem chodíte pravidělně, nebo tedy chodily, víte. :) Pak tedy, jak říkám, nic nového.

Co Vánoce? No, dostala jsem notebook a to mě tak trochu namotivovalo, abych zase začala s blogem. Tak tedy ptám se vás. Mám zase začít psát velice 'zajímavé' články z mého zajímavého života? :D Je to jen na vás. -_- Psát to totiž do vzduchu nebudu. :D

Mějte se fanfárově. :)

S.